به نام خدا
  • معتبرترین شرکت طراحی سایت در ایران
  • اموزش طراحی سایت
  • طراحی سایت ارزان
طراحی مالتی مدیا،کاتالوگ اینترنتی

 

برای بیان و تبلیغ یک ایده ی تجاری مهمترین عامل جذب مخاطب می باشد.به این شکل که اطلاعات ارائه شده به نحوی زیبا و هدف دار چیدمان و ارائه شود که در خاطر مخاطب تاثیر مثبتی بگذارد از این رو کاتالوگ ها این وظیفه را عهده دار شده اند ولی با توجه به هزینه ها و مشکلات زیاد صنعت چاپ و بحث انتقال آن به مخاطب این مقلوله دشواری های خود را دارد .از این رو کاتالوگ های اینترنتی در این چند سال اخیر به سرعت رشد کرده اند . يک کاتالوگ يا راهنماي الکترونيکي با حجم اطلاعات بالا و کوچک متناسب با فن آوري روز است . مزياي اين روش اطلاع رساني و تبليغ سرعت دسترسي به اطلاعات ، مدرن بودن وسيله اطلاع رساني ، کم حجم بودن فيزيکي ، چند رسانه اي يا سمعي و بصري بودن و امکان قراردادن فيلم ، عکس و صدا و ... 

امروزه معرفی محصولات، برنامه ها، سازمان ها و نهادها به بهترین نحو امریست مهم، و بدیهیست برای تحقق این مهم استفاده از انواع رسانه های متفاوت مانند گفتار، موسیقی، عکس، متن، انیمیشن و محیط های تعاملی ضروری می نماید. نرافزارهای مالتی مدیا و کاتالوگهای الکترونیکی با بهره گیری از این امکانات، با محیطی پویا و جذاب، بدون هیچ محدودیتی خواسته شما را فراهم می کند .
از این رو داینانت با طراحی کاتالوگ های اینترنتی با زبان قدرتمند vb.net و flash  و قابلیت مدیریت این رسانه دیجیتال در خدمت متقاضیان محترم میباشد.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط: طراحی سایت ، طراحی سایت املاک ، طراحی سایت با قیمت مناسب

ساخت مالتی مدیا الکترونیکی،دانلود مالتی مدیا ، کاتالوگ قم ،