به نام خدا
  • ارسال پیام کوتاه رایگان
  • اموزش طراحی سایت
  • طراحی سایت ارزان
سامانه پیام کوتاه داینانت


 

ارسال انبوه پیام کوتاه:آیا میخواهید صدایتان شنیده شود؟ امروزه ارسال پیامک های تبلیغاتی یکی از متداول ترین روش های تبلیغات شرکت های تجاری بزرگ تا صنف های کوچک تجاری و حتی ارگان های دولتی و هیئت های مذهبی و اشخصاص حقیقی و حقوقی می باشد. این روش در این 2 سال اخیر به دلیل پیشرفت  سامانه های انبوه پیام کوتاه رشد چشمگیری داشته است . ناگفته نماند که این روش مزایای زیادی دارد که غیر قابل چشم پوشی می باشد.
از این رو شرکت داینانت با همکاری یکی از شرکت های خصوصی پنل قدرتمند پیام کوتاه داینانت را راه اندازی کرده است . از این سو این سامانه اکنون یکی از حرفه ای ترین پنل های ارسال پیام کوتاه در ایران می باشد.
از این رو برای تهیه این پنل با ما تماس بگیرید در ضمن عزیزانی که نمی خواهند با پنل کار کنند و تمایل به داشتن خط اختصاصی ندارند داینانت با راه اندازی پرتال پیام کوتاه این امکان را به شما داده است تا به راحتی و حتی بدون استفاده از اینترنت و با یک پیام کوتاه یا یک تماس ،پیامک مورد نظر خود را به صورت انبوه ارسال نمایید.
برای اطلاعات بیشتر با قسمت فروش داینانت تماس حاصل فرمایید.

وب سرویس: یک وب سرویس به معنای ساده نوعی کامپوننت تحت وب است. این کامپوننت به برنامه­هایی که از آن استفاده می­کنند این امکان را می­دهد که بتوانند از متدهای این وب سرویس استفاده کنند. وب سرویس واسطی برای توصیف مجموعه­ای از عملیات در سطح شبکه است که از طریق پیام­هایی مبتنی بر XML ، در دسترس می­باشند. وب سرویس با استفاده از استانداردی (که بر پایه­ی XML است) شرح داده شده است که توصیف سرویس (Service Description ) نامیده می­شود.  وب سرویس داینانت این امکان را به شما می دهد تا به اسانی بر روی وب سایتتان سوار شود و به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و از ویژگی های چشمگیر این سامانه در سایت خود بهره مند شوید.لازم به ذکر است که این سامانه طی تلاش کارشناسان داینانت از هر جهت بهینه شده و این را به جرائت می گوییم که کاملا سازگار و بدون نقص می باشد .برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
برای استفاده از سامانه در سایت خود می توانید با قسمت پشتیبانی داینانت تماس حاصل فر مایید .
با تشکر

 

ارسال انبوه پیام کوتاه در قم