به نام خدا
  • طراحی پرتال
  • اموزش طراحی سایت
  • طراحی سایت ارزان
طراحی انواع سایت:پرتال ،داینامیک ، استاتیک،صنعتی،CMS و...

 

امروزه داشتن یک وب سایت یک از ضرورات یک تجارت الکترونیک موفق محسوب میشود.طبق آخرین امار منتشر شده ضریب دسترسی اینترنت در جهان و به خصوص در این چند ساله اخیر در کشورمان ایران رشد چشمگیری داشته است.از این رو بهترین رسانه برای ارتباط با 1 میلیلارد مخاطب در سرتا سر دنیا اینترنت و ابزار آن یعنی یک وب سایت پویا می باشد. طراحی وب سایت نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد تا شما را بتواند به هدف خود نزیدیک کند که جالب است بدانید تنها 19 درصد از سایت های تولید شده دارای استاندار های لازم می باشد. سایت های طراحی شده توسط تیم مهندسی داینانت که طی چندین مرحله ازمایش توسط ازمایشگاه های علمی ای تی قرار گرفته اند تماما بدون نقص فنی و بیشترین امتیاز را از نظر کیفی به خود اختصاص داده اند.
در داینانت ابتدا به صحبت های شما به دقت گوش داده می شود سپس نیاز شما شناسایی و مطعاقبا هدف گذاری می شود سپس تیم گرافیک داینانت دست به کار می شود و طرح گرافیکی سایت شما را ترسیم و طراحی می کند سپس پس از بررسی و تایید شما این طرح با برنامه نویسی اختصاصی متشکل از  ترکیبی از اخرین تکنولوژی ها و متد های روز دنیا ،وارد مرحله پشتیبانی می شود. در این مرحله با تست های انجام شده از نظر بهینه بودن برای موتورهای جستجو، امنیت ، سرعت لود ، پارامتر های برنامه نویسی و .... عیب احتمالی بر طرف می شود و سپس بار گزاری خواهد شد.
بعد از بارگزاری تیم پشتیبانی داینانت که تماما با شما در تماس خواهند بود و اموزش های لازم و پشتیبانی فنی وب سایت شما را به صورت رایگان تا یک سال بر عهده خواهد گرفت.
ویژگی های سایت های طراحی شده در داینانت: مدیریت آسان و کاملا فارسی (CMS DYNANET )،پشتیبانی آنلاین ، طراحی گرافیک اختصاصی ،استفاده از برنامه نویسی ترکیبی برای به حداکثر رساندن کیفیت سایت( ... و ASP.net, C#.net,php, MsSqlServer, AjAX, JavaScript, HTML, CSS ) ،امنیت مثال زدنی ، سرعت لود بالا ، هاست و دامین رایگان و هزاران خدمات داینامیک بر روی سایت شما
افتخار ما کمییت سایت های تولید شده نیست افتخار ما کیفیت برتر سایت های تولید شده در داینانت است. همین امروز دست پر مهرتان را برای یک همکاری سازنده می فشاریم
برای سفارش محصول کلیک کنید.

 

يراحی تخصص وب سایت